İçeriğe git

Ana menu:

Karizma Sırları | RicciOx Karizma Erkek Olmak Ve Çekiciliğin Sırları

Website Chat
Website Chat

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır - Kızlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır

KADINLAR NASIL ERKEKLERDEN HOŞLANIR - KIZLAR NASIL ERKEKLERDEN HOŞLANIR
Çekici Erkeğin Özellikleri
Ricci' nin Verdiği Bir Eğitimden Derlenmiştir


Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?
Her insan farklıdır. Ancak cinsiyetin evrimsel psikolojisi AYNIDIR.

İlk başta şurası kesin. Kadınlar kendilerini yönlendiren, yöneten, sorumluluk alan erkeklerden hoşlanır. Tabi burada mağara adamlığı yapmaktan bahsetmiyorum. Centilmence yönlendirmektir anlatmaya çalıştığım şey.

İşte hoşlanılan bir kızı, ilk buluşma için nasıl centilmence ve çekici bir şekilde farklı olarak nasıl yönlendirebilirsin bunun somut bir örneği (facebookta bir danışanımın başarı hikayesi):

Ricci sen süpersinnnnnnnnnn

Kız arkadaşımı buluşmaya davet ediyorum ve aldığım cevap

Diyalog:
Ben: Naber
K: iyi sen
Ben: bendede iyi hiç bowling oynadın mı ?
K: evet
Ben: Peki benimle oynamak istermisin ?
K: ama ben kötü oynarım
Ben: Ben öğretirim
K: Dalga geçersin
Ben: Geçebilirim (burada senden öğrendiklerim kullanmaya başlıyorum bi yanlışım varsa söyle düzelteyim. )
K: O zaman olmaz
Ben: İyi bakalım. (Senin kitaplarını okumasaydım dalga geçmem ne olur gel olurdu cevabım adım gibi eminim)
K: ben dalga geçilmeye gelemem.
Ben: Dikkat ederim dalga geçmeye ama söz veremem.
K: Tamam o zaman.
Ben : Cumartesi dershanen kaçta bitiyor.
K: 2 de çıkarım
Ben: Tamam 2 de dershanenin önündeyim .... a gideriz (Mekan bilgisi gizlenmiştir)
K: Tamam

Cinsiyetin evrimsel psikolojisi aynıdır demiştim. Yani her kızın etkilendiği şeyler ayrıntıda değişebilse de, her kadında doğuştan olarak aynı olan çekicilik kriterleri var.

Bütün yayınlarımın ve websitemin başlangıç noktası bu bilgidir.

Örneğin bir erkek güzel bir kadın gördüğün de değişen oranlar da olsa da aynı şekilde çekici bulur. Yani biz kadınları ilk başta dış görünüşe göre değerlendiririz.

Kadınların çekici bulduğu şeylerde çok büyük oranda aynıdır. Ancak kadınlar, biz erkeklerden farklı olarak en çok karakterden, karizmadan etkileniyor. Yakışıklılığın ve zengin olmanın küçük bir avantajdan ibaret olduğunu 16 yılda kendime ve öğrencilerime bir çok kez kanıtladım. Ve bu çok iyi bir haber, çünkü karakter GELİŞTİRİLEBİLİRDİR.

Bu yazacaklarımı göz önünde bulundurmak kadınlar konusunda başarılı olmak hakkında iyi bir başlangıç yapmak ve kendimizi geliştirmemiz için çok önemli.

Peki kızlar nasıl erkeklerden hoşlanır?

Önceden Seçilmiş Olmak: Diğer kadınlar senin yanında olmak istiyorsa veya bir ortama girdiğinde yanında bir bayan arkadaşın varsa, bunun bir sebebi var demek ki...

Liderlik: Lider olmak kadınlara çok çekici gelir. Çünkü bu sosyal statünün ve önemli biri olduğunun göstergesidir. Kararları sen ver, liderlik et.

En Üst Amaca Sahip Olmak: Hayatında ne istediğini biliyor ve ona ulaşmaya çalışıyorsan bu, hayatına önem verdiğin anlamına gelir.

Tecrübe: Olgunluk çok çekicidir. Bir şeyleri önceden yaşamış olmak sosyal statüyü ve özgüveni büyük oranda artırır.

Onunla Eğlenceli Bir Şekilde Uğraşmak, Gıcık Etmek: Eğlenceli olmak, heyecan = Çekicilik

Kontrol: Stresli anlarda kendini kontrol edebiliyor ve dinginliğini koruyorsan, kesinlikle fark edilirsin.


Kızlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır - Hayata Çekici Bakış Açısı

Umursamamak:
Başkalarının senin hakkında ne düşündüğüne önem vermemek, ve sadece kendine ve başkalarına yararlı olanı kovalamak... Sağlıklı ve müthiş bir ilişki yaşamanın anahtarlarından

Vücut Duruşu: Kadınlar sadece 1 saniye de, ayakta nasıl durduğuna bakarak çekici olup olmadığını tartar. Dik ve rahat duruş, sağlık ve özgüvenin belirtisidir.

Hayatı Fazla Ciddiye Almamak: Hayata gülebilme ve onu kucaklama pozitif enerji yayar etrafımıza. Demem o ki, kızlarla her konuştuğunda evliliği düşünme, her şey çekicilikle başlıyor.

Maceracı Olmak: Meraklı ve hayatını yaşamak isteyen, risk almaya meyilli biri insanları kendi dünyasına çeker. Anlattığı hikayelerle ve yaşam tarzıyla.

Dürüstlük: Doğruyu konuşmak zordur ve kendinle barışık olduğunu gösterir. Bu aynı zamanda başkalarının hakkında ne düşündüğüne takmadığını gösterir – ki bu da çok çekicidir kadınlar için.

Meşgul Olmak: Meşgul biriysen hayatında önem verdiğin şeyler vardır demek ki. Ve aynı zamanda başkalarına bağımlı yaşamadığın ve kendi hayatının olduğunun bir belirtisidir.

Özenli Traş: Ayrıntılar önemlidir, kendine değer verdiğini gösterir.

Orijinal Olmak: Duygu fırtınası yaratmanın en önemli elementlerinden bir tanesi de orijinal olmak. Sosyal İletişim E-Kitabında bu konuda neler yapabileceğini öğrenebilirsin.


Kızlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır - Güven Ver

Alçakgönüllülük:
Böbürlenmek çekiciliği öldüren şeylerden biri kesinlikle. Kendine değer vermekle, "Ben" merkezcil olmak arasında fark vardır. Kişisel özelliklerini anlatma, bırak o keşfetsin.

İnsanların Çoğunun Yaptığını Yapmamak:
Kadınlar insanları "takip" edenleri değil, liderlik edenlerden etkilenir. Bunun nedeni açık: İnsanlar sana saygı duyar = Sosyal Statü

Sadakat: İnsanlar yarı yolda bırakılmak ve incitilmek istemezler. Asla yalan söyleme ve güven ver. Bir ilişkiye devam etmeyeceksen, hiç başlama.

Romantizm: Romantizim ZAMANINDA ve NADİREN kullanıldığı zaman büyülü anlar yaşatır insanlara. İişkinin ilk başlarında birbirini tanımaya ve çekici bir şekilde farklı olmaya odaklanmalıyız.

Gizemli Gülümseme: Bu insanı meraklandırır.

Hazır Cevap Olmak:
Eğer onun seninle uğraşmalarına, "test"lerine anında gerekli cevabı verebiliyorsan, bu, zeki ve farkındalık sahibi olduğunu gösterir. Sosyal İletişim E-kitabı bu tür birebir cümle örnekleriyle dolu.

Çok Bilmiş Olmamak: Her konuda bir fikrin olsun ancak her şeyi bilmek karşındaki insanı sıkar. Çünkü onunla ortak bir noktan olması ve denemediğin şeyler olması, birlikte yapacak bir şeyler bulmanızı sağlar.

Organizatör Olmak: Eğer arkadaşların arasında sürekli olarak eğlenceli aktiviteler organize ediyorsan, otomatikman lider konumunda olursun. Herkes eğlenceli olaylara davet edilmek ister.

Kişiliğinle Özdeşleşen Takılar Takmak: İnsanların bizimle konuşmaya başlamasını sağlamak için takılar çok önemli bir yer tutuyor. Takılar merak ve özgüven yaratır.

Hayata Güvenle Bakmak: Özgüven başarılı ve güvenilir biri olduğunu yansıtır. Kendine güvenirsen insanlarda sana güvenir.


Kızlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır - Seçen Sen Ol

Espirili Olmak:
Gülmek insanları rahatlatır ve mutlu eder. Aynı zamanda insanlar espirilerine güldüğünde otomatik olarak sosyal statü de yaratmış olursun. Ama tabi burada espirili olmak ve "şaklabanlık" arasındaki farkı anlamamız gerek. Espirili olmak çekicidir, şaklabanlıksa itici.

Cesaret: Bir kadının senin zor anlar da onu koruyabileceğini bilmesi şüphesiz çekici bir şey.

Derin, Yönlendirici Ses Tonlaması:
Sesin senin hakkında çok şey söyler. Bir dahaki sefere bir kadınla konuşurken sesin güçlü olsun. Bu konuda Sosyal İletişim Ekitabının yanında ücretsiz verilen "Özgüven Nasıl Yansıtılır?" ekitapçığında ses tonunu geliştirmek için EN İYİ alıştırmaları bulabilirsin.

Çocuklarla Aranın İyi Olması: Bu, kadınlar için iyi ve koruyucu bir eş olacağını gösterir.

Seçen Olmak: En önemli madde belki de bu. Seçen olanın sen olduğunu belli eder şekilde davranmak, insanlara prensiplerinin olduğunu ve hayatını kendi bildiğin şekilde yaşadığını yanısıtır.

Eğitimli Olmak:
İnsanların arasında nasıl davranacağını bilmek ve görgülü olmak daha önce saydığım diğer özelliklerle birleştiğinde çekiciliği kalıcı kılan bir özelliktir.

Kendi EN İYİ HALİN Ol: Başka birisi gibi davranmak zorunda değilsin kadınlar konusunda başarılı olmak için. Hayatın boyunca devamlı olarak kendini geliştir, bu hem seni motive eder, hem de güzel bir özlü söz de denildiği gibi: "Gelişmezsek gerilemeye başlarız"

Her erkeğin çekiciliğini en az %700 artırması onun elindedir. Yeter ki ne yapacağını adım adım tam olarak bilsin. Bu yüzden ücretsiz eposta abonem olarak bu yazım gibi en popüler makalelerimi her bir kaç gün de bir eposta adresinde okuyabilirsin. Ve bu kadınlar konusunda başarılı olmak için harika bir başlangıç olacak.


"ASIL ÖNEMLİ OLAN NEFES KESİCİ ÇEKİCİLİĞİN SIRLARINI BİLMEKTİR. BU KONUYU ŞANSA BIRAKMAK İSTEMİYORSAN AŞAĞIDAKİLERİ DİKKATLE OKU"


Hoşlandığın birini etkileme ve kendine bağlama konusu aslında bir çok risk noktasından oluşur. Tanışma, iç motivasyonunu sağlama, çekicilik oluşturma, kişisel imaj, vücut dili, ses tonu, sakin özgüven, telefonunu alma, ilk buluşma gibi daha pek çok risk noktası var. Ve bu konuda başarılı olmanın sırrı bütün bu risk noktalarında ustalaşmamız da yatıyor.

Eğer henüz bilgisayarına indirmediysen, ücretsiz eğitim setini buraya tıklayarak hemen indirmelisin. Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır ve çekicilik konusunda yukarıda bahsettiğim risk noktalarında ustalaşman için mükemmel bir başlangıç olacak."Ücretsiz Eposta Kursumda Şunları Bulacaksın"


- Çekici Bir Kızı Kendine Aşık Etmenin 46 Yolu E-Raporu

- Senden Hoşlandığını Belli Eden 25 Flört İşareti E-Raporu

- Tan
ışma Sırasında Yapılan En Büyük 9 Hata E-Raporu

- 20 Dakikalık Birebir Eğitim Ses Kaydı

- Sitedeki Gelişmelerden Anında Haberdar Olma ŞansıVE ÇEKİCİ İLETİŞİM HAKKINDA ONLARCA DERS DAHA ÜCRETSİZ OLARAK HER BİR KAÇ GÜNDE BİR EPOSTA ADRESİNE GÖNDERİLECEKKadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır Ve Flörtün HER ADIMI Hakkında Erkeklerin %98' inin Bilmediği Sırları Keşfet!


"Ücretsiz Eposta Kursumda Şunları Bulacaksın"


- Çekici Bir Kızı Kendine Aşık Etmenin 46 Yolu E-Raporu

- Senden Hoşlandığını Belli Eden 25 Flört İşareti E-Raporu

- Tan
ışma Sırasında Yapılan En Büyük 9 Hata E-Raporu

- 20 Dakikalık Birebir Eğitim Ses Kaydı

- Sitedeki Gelişmelerden Anında Haberdar Olma ŞansıVE ÇEKİCİ İLETİŞİM HAKKINDA ONLARCA DERS DAHA ÜCRETSİZ OLARAK HER BİR KAÇ GÜNDE BİR EPOSTA ADRESİNE GÖNDERİLECEKAna Sayfa | ÜCRETSİZ DERSLER | EĞİTİM SETLERİ | RİCCİ KİMDİR | Site Haritası


İçeriğe geri dön | Ana menuya dön