Sosyal İletişim E-Kitabı - Kadınları Etkileme Sırları - Karizma Sırları | RicciOx Karizma Erkek Olmak Ve Çekiciliğin Sırları

İçeriğe git


Akıllı telefonlara uyumlu. | %100 Güvenli Ödeme Sistemi
"SOSYAL İLETİŞİM E-KİTABI SAYESİNDE, KADINLARI ETKİLEME VE ÇEKİCİLİĞİNİ EN AZ %700 ARTIRMANIN SIRLARINI KEŞFET!"

Bu Sayfayı Sonuna Kadar Okuduğunda Evden Dışarı Çıkman Bile Bir Macera Haline Gelecek, Kadınları Etkilemek Ve Hayatını Çekici Kılmak Hakkında Her Şeyi Öğreneceksin... Bu Konuya Hayatının 19 Yılını Adamış Birinden.
9 Ay Taksit Seçeneği - Anında Online Teslimat - Gece Saat 2 Bile Olsa Sipariş Verin

Merhaba, ben Ricci

Hayatımın son 19 yılını çekici iletişim ve iletişim psikolojisi üzerine 200' den fazla kitap ve semineri neredeyse ezberleyerek ve tanımadığım yüzlerce insanla tanışarak ve bu konuda yardımımı isteyen yüzlerce insana danışmanlık yaparak ve birebir eğitimler vererek geçirdim. Kendi yöntemlerimi ve felsefemi herkesin uygulayabileceği hale getirerek insanlara bu hem en eğlenceli hem de ciddi konuda yardımcı olmaya çalışıyorum.


"SOSYAL İLETİŞİM E-KİTABINA NEDEN SAHİP OLMALISIN"

Sosyal İletişim Seti Sana Şunları Katacak:

- Normal Bir Erkeğin Çekiciliğini %500 e Kadar Artırabilen Ricci' nin Espiritüel Özgüven Tekniği (ESÖZ) ve 40' tan Fazla Cümle Örneği

- Başarılı Aktör Ve Müzisyenlerin Seslerini Daha Güçlü Ve Derin Hale Getirmek İçin Kullandıkları En İyi 8 Ses Tonu Alıştırması

- 17 Çekici Vücut Dili Tüyosu (Unutma Önemli Olan Ne Söylediğin Değil Nasıl Söylediğin)

- Çekiciliğini Korumanın En iyi 14 Yolu, Sana Sadece Kadınları Etkilemeyi Ve Çekiciliği Oluşturmayı Değil Bunu Nasıl Koruyabileceğini de Anlatacağım

- Kadınlar Bizi Neden Sürekli Olarak Test Ediyor Ve En Sık Başımıza Gelen 34 Teste Kelime Kelime Cevaplar

- Özellikle biz Türk erkeklerinin kadınları etkileme üzerine yaptığı temel yanlışlar

- Ricci ile tanışma vakti

- Bir insanın kendisi için yapabileceği en iyi şeylerden biri (Sadece bunu uygulasan bile kendini kalıcı olarak her hangi bir konuda motive edebilirsin)

- BBC' nin çekicilik üzerine yaptığı GÖZLERİMİZİ AÇACAK bir deney

- Kadınları seçen taraf olarak görmenin zararları ve bu konuda neler yapabiliriz

- Özgüven nedir ve bir konuda nasıl özgüven kazanılır

- Kadınlarla sosyal iletişim ve kişisel gelişim konusunda perdelerin aralanmasını sağlayacak 3 bilimsel kanıt

- Kadınlar erkeklere neden muhtaçtır, bir kadının sadece erkekte bulabileceği en önemli karakter özelliği nedir?

- Günümüz lider karakterin 10 Özelliği

- Kötü Liderlik

- İyi Çocuk - Kötü Çocuk

- Kadınlar ne ister?

- Bakımlı Olmak mı, Yakışıklı Olmak mı?

- Yıkıcı İnançlarımızdan Kurtulma Zamanı

- Ricci' nin Olumlamaları

- Kaldıraç Tekniği

- Ricci' nin Çapalama Teknikleri

- Ricci' nin NEDEN Tekniği

- Öğrenilmiş Çözümcülük

- Biz erkekler flört etmeyi fazla ciddiye aldığımız için bir şey elde edemiyoruz, kadınlarsa bunu eğlenceli ve çekici bir oyun olarak görüyor ve bu konuda neler yapabiliriz

- A' dan Z' ye kadınları etkileme ve flört süreci

- Nasıl sosyal iletişim kurulur, bir insanın ruhuna hitap edercesine konuşmanın 5 bilimsel anahtarı (bu anahtarlar başka hiç bir kitapta yok)

- Bir ilişkiyi daha başlamadan bitirmenin 9 Yolu (aslında bu ekitapta yazanların en az %90' ını başka bir kitapta bulamazsın)

- Bir kızla konuşurken enerjimizin önemi ve enerjimizi nasıl ayarlarız?

- Bir kızı etkilemeye çalışmak kaçmasına neden olur

- Çekici bir şekilde farklı olmak

- Mizah üzerine, espirili olmanın 4 anahtarı

- Her erkeğin izlemesi gereken filmler listesi

- Reddedilme korkusuna karşı Hiç Bir Yerde Bulunamayacak yöntemler

- Aradaki buzları eritmek için ve konuşacak bir şey bulamayınca neler yapabiliriz (emin ol çok şey)

- İletişim bilgilerini paylaşmak, ama nasıl?

- Buluşma sırasında konuşulabilecek en iyi 8 eğlenceli ve çekici konu

- İlk buluşma da yapılan en kritik 10 hata (Bunları yapmadığın sürece harika bir ilk buluşma geçireceksin)

- Sıkça Sorulan Sorular

VE ÇOK DAHA FAZLASI...


İşte Sosyal İletişim E-Kitabıyla Birlikte ÜCRETSİZ Olarak Elde Edeceklerin1. "Özgüven Nasıl Yansıtılır? " E-Kitapçığı

Bu e-kitapçıkta tam 17 sayfa boyunca kadınlarla sosyal iletişim ile ilgili vücut dili, ses tonu ve göz teması konularında HİÇ BİR YERDE BULAMAYACAĞIN EN İYİ bilgi, örnek ve alıştırmaları maddeler halinde bulabilirsın

2. "Çekiciliği Korumanın  Yolları" E-Kitapçığı

Bu e-kitapçıkta ise gerçekten hoşlandığımız bir kızla olan ilişkimizi çekici ve farklı bir şekilde nasıl sağlıklı bir uzun dönem ilişkiye dönüştürebileceğimiz hakkında tecrübe, gözlem ve fikirlerimi paylaştım.


3. ESPİRİTÜEL ÖZGÜVEN SEMİNER DOKÜMANI

Abartmıyorum, 80 sayfa boyunca kadınlar konusunda başarılı olmak hakkında ÇIĞIR açan ÇEKİCİLİĞİNİ 2 SANİYE DE %500 artıracak, keşfetmiş olduğum müthiş bir formülü anlattığım Espiritüel Özgüven Seminerine herkes kolayca ulaşsın diye DOKÜMAN haline getirdim. Sadece bu dokuman bile ALTIN DEĞERİNDE. Ama Sosyal İletişim EKitabını aldığında ücretsiz!  

4. Birebir Seminer Ses Kaydı

RicciOx' un değerli bir danışanına verdiği Birebir Seminerlerinin tam 1 SAATLİK bölümünü Sosyal İletişim E-Kitabıyla birlikte yine ÜCRETSİZ elde edeceksin.
5. Ücretsiz 30 Gün Eposta Danışmanlığı (200 TL Değerinde): Yayınlarımı edindikten sonra desteğimi bırakmayacağım. Yayınlarımda anlayamadığın, daha fazla açıklamaya ihtiyaç duyduğun bölümler olduğunda ya da aşk hayatın ile ilgili soruları bana yayınlarımı edindikten sonraki 30 gün boyunca yazabileceksin.

6. Ücretsiz 2 Saat Özel Skype Seansı (70 TL Değerinde): Sadece yayınlarımı edinenlere özel olarak skype üzerinden anında cevap alabileceğin 1 er saatlik 2 seans yapacağız. Böylelikle hem tanışma şansımız olacak hem de aşk hayatın hakkında sormak istediğin en önemli soruyla birebir olarak anında ilgileneceğim.

7. Ücretsiz Facebook Profil Analizi (50 TL Değerinde): Bir kızla istersen online ister gerçek hayatta tanış, o kız bir şekilde facebook profilini görecek. Bu yüzden profilinin de çekici olması çok önemli. Bu konuda benim uzmanlığımdan ücretsiz yararlanabileceksin. Sadece yayınlarımı edinenlere verdiğim özel bir hizmet bu.

8. Tanışma Anları Setinde %50 İndirim: Sosyal İletişim setini edindiğinde diğer yayınım olan Tanışma Anları setinde şu anki satış fiyatı üzerinden %50 lik bir indirim kazanacaksın. Bu setim hakkındaki bütün ayrıntıları buraya tıklayarak inceleyebilirsin.

9. Online Flört Setinde %50 İndirim: Sosyal İletişim setini edindiğinde bir diğer yayınım olan Online Flört setini şu anki satış fiyatı üzerinden %50 indirimle alabileceksin. Bu yayınım hakkındaki bütün ayrıntıları buraya tıklayarak inceleyebilirsin.

10. İleride Çıkaracağım Yayınlarda %50 İndirim: İleride farklı konularda bir çok set daha çıkarmayı planlıyorum ve bu seti edinenler bu yayınlara da %50 indirimle sahip olabilecekler.

11. Kişiye Özel Eğitimlere Katılma Hakkı: Üniversitelerden ve bir çok okurumdan özel eğitimler almak istediklerine dair sorular neredeyse her gün alıyorum. Zamanım oldukça da bu tür uygulamalar yapıyorum. Ve sadece bu seti edinmiş olanlar bu uygulamalara katılabilirler. Çünkü özel eğitimlerime katılabilmek için bu konuda ileri seviye de olman gerek.

12. Hayat Boyu Ücretsiz Güncellemeler (100 TL Değerinde): Bu sete yeni eklemeler ya da güncellemeler yaptığımda, sana bu güncel halini ücretsiz yollayacağım.


13. OLMUŞ ERKEĞİN YOLU EKİTABI (80 TL Değerinde):

"EN" Olanların Kendilerine Sakladıkları Mental ve İç Oyun Sırlarını Bu Ekitabımda Seninle Paylaşıyorum.

"SANA HAYATININ SONUNA KADAR İHTİYACIN OLACAK BİLGİLER VERECEĞİM. VE EN İYİSİ DE BU BİLGİLER HER ZAMAN ELİNİN ALTINDA OLACAK"SOSYAL İLETİŞİM EKİTABI VE YANINDA ÜCRETSİZ VERİLEN 13 BONUS MATERYAL

1. ÖZGÜVEN NASIL YANSITILIR E-KİTAPÇIĞI (30 TL DEĞERİNDE)
2. ÇEKİCİLİĞİ KORUMANIN YOLLARI E-KİTAPÇIĞI (20 TL DEĞERİNDE)
3. ESPİRİTÜEL ÖZGÜVEN SEMİNER DOKÜMANI (150 TL DEĞERİNDE)
4. 1 SAAT BİREBİR EĞİTİM SES KAYDI (97 TL DEĞERİNDE)
5. 30 GÜN ÜCRETSİZ EPOSTA DANIŞMANLIĞI (200 TL DEĞERİNDE)
6. 2 SAAT ÖZEL SKYPE SEANSI (140 TL DEĞERİNDE)
7. ÜCRETSİZ FACEBOOK PROFİL ANALİZİ (50 TL DEĞERİNDE)
8. TANIŞMA ANLARI SETİNDE %50 iNDİRİM
9. ONLİNE FLÖRT SETİNDE %50 İNDİRİM
10. İLERİDE ÇIKARACAĞIM YAYINLARDA %50 İNDİRİM
11. KİŞİYE ÖZEL EĞİTİMLERE KATILMA HAKKI
12. HAYAT BOYU ÜCRETSİZ GÜNCELLEMELER (140 TL DEĞERİNDE)
13. OLMUŞ ERKEĞİN YOLU EKİTABI (80 TL DEĞERİNDE)

Bu setle birlikte, çekicilik bilimi üzerine yüzlerce kişisel tecrübe, okuduğum onlarca kitap ve katıldığım onlarca seminer arasından kendime kattığım, kendi sistemimi oluşturduğum, son 19 yılımın SADECE İŞE YARAYAN bilgiler ve konseptlerle dolu bölümünü kendine katabileceksin.

Bundan başka kazanacakların her açıdan harika bir ilişki yaşamanın doğal ve kalıcı sırlarından çok daha fazlası olacak. Yakışıklı ya da zengin olmadan sadece KARAKTERİNLE nasıl her defasında ANINDA çekicilik oluşturabileceğini adım adım her yönüyle öğreneceksin. Böyle bir şeyin paha biçilemez olduğunun ben de farkındayım. Ama alelade bir kişisel gelişim seminerine katılmak bile ortalama 700 TL iken...
9 Ay Taksit Seçeneği - Anında Online Teslimat - Gece Saat 2 Bile Olsa Sipariş VerinSaygınlığımız Ve Güvenilirliğimiz En Önem Verdiğimiz Konudur. Bu Yüzden Türkiye' deki Bütün Bankalardan Onaylı OdaklıPazar Ödeme Sistemiyle Çalışıyoruz.

Ödeme sayfamız %100 güvenlidir. Özel https, 128 bit korumalı sayfalardır. Ödemeni her hangi bir kredi kartı, bkm express, banka havalesi ve PTT havale yöntemleriyle gerçekleştirebilirsin.

- Kargo bekleme derdi yok
- Ekstra her hangi bir masraf yok
- Evine bu alışverişle ilgili her hangi bir posta gönderilmeyecek, ödemen biter bitmez hemen sete ulaşabileceksin
- Evinin rahatlığında alışveriş yap

Soruların olursa bize destek@karizmasirlari.com adresinden ya da soldaki anında destek düğmesi aracılığıyla 7 Gün 24 saat ulaşabilirsin.

Gece saat 2 bile olsa sipariş verebilir ve bu seti bir kaç dakika içinde bilgisayarına indirmeye başlayabilirsin.


Dostun Ricci

Bu Seti Önceden Edinmiş Danışanlarım Bana Şu Yorumları Gönderdi:


“Bakış açın gerçekten çok farklı ve kaliteli. Kesinlikle herkesin okuması gerektiğini düşünüyorum.”

Alp - Ankara


“Okuması kolay ve çekici. Herkesin aradığı soruların cevaplarını başlıklar halinde sunmuşsunuz. Ve bu büyük ilgi çekiyor.”

Berdush - Antalya


"Lafı hiç uzatmadan müthiş konular yazmışsın. Bir sonraki kitabını sabırsızlıkla bekliyorum RicciOx."

Mete - Ankara


“Kişisel gelişim ve kadın-erkek ilişkileri konusunda bir sürü kitap okudum. Hepsi bir yol gösteriyor, o kadar. Bu nedenle çoğu insan acemi alıştırmalarını hayatın kendisi zannederek takılı kalıyor tekniklere. Ama işte bu kitapta varacağın ya da varman gereken yerinde neresi olduğu gösteriliyor. Mentalite olarak en iyi kitaplardan. Özellikle kaynaklarıyla verilen bilimsel örneklerle aldığınız bilgilerin altının boş olmadığını da göstererek mantığını oturtuyor. Artı olarak bu kitap daha önce kimsenin değinmediği konulara dokunuyor. Her erkeğin okuması gereken kitaplardan biri diye düşünüyorum. Çok mu abarttım… Yok yok az bile söyledim.”

Eline sağlık RicciOx.

Sezgi - İstanbul


"İlk defa bir kitabı başladığım gün bitirdim. Okunması dediğin gibi çok kolay ve sıkmıyor. Görünüm de çok profesyonal olduğunu düşünüyorum. Bakalım diğer kitabın nasıl olucak RicciOx. Bu arada RicciOx' un anlamı ne?:)"

Yeliz - Almanya


"Bu tarz şeylere inanmam normalde, ama sonuçta kaybedecek bir şeyim olmadığı için kitabını aldım ve gerçekten ilişkileri her yönüyle ele aldığını ve aklımda müthiş bir zihniyet yarattığını söylemeliyim. Örneklerin de çok güzel, hatta bu şekilde bKonsantre bilgi tekniğini kullanman çok iyi bir şey herşeyden önce. Uzun uzadıya kitap okumak çok sıkıcı. Romanlar hadi neyse de, "kişisel gelişim romanları" hiç çekilmiyor. Senin kitabınsa kısa, öz ve akılda kalıcı. Küçük bir ansiklopedi gibi aynı"   

Erkan


"Kendimi geliştirmek konusunda bir çok kitap okudum. Ama bu kitaplar kadın erkek ilişkileri konusunda direk olarak bilgi vermiyorlar. Üstün körü bir şeyler yazılıp geçiliyor. Senin yazdıkların direk bilginin de ötesinde. Soyut bilgiyi de somut bilgiye de bulabiliyorum. Her şeye bakışım değişti RicciOx. Söylediklerini uyguladığım da olumlu sonuçlarını hemen görüyorum."

Adem - Isparta


"Kendimi bu konuda geliştirmeye başlayalı 4 sene oluyor. Ama kitabın, telesemnerlerin yaptığın her şey, diğerlerinden çok farklı. Gerçekten bu konu da bir duayensin Kirpi. Başarılarının devamını diliyorum."

Tarkan - Bursa


"Ben bir dansçıyım ve dolayısıyla hayatım alabildiğine sosyal. Bir arkadaşımdan öğrendim siteni ve merakla e-bültenlere üye oldum. Bir kaç gün sonra kitabını aldım. Bilgiyle dolu. Uzatmadan anlatman çok hoşuma gitti. Aklıma takılan konuyu anında bulabiliyorum kitabında, kadın erkek ilişkilerindeki her konuya değinmişsin."

Birol - İstanbul


"Müthiş eğlendim. Anlattığın her şeyi teker teker uygulayacağım."

Zeki - Samsun


"İlişmkimin bunca yıldır ne kadar monoton olduğunu kitap ve Espiritüel Özgüven teleseminerinle fark ettim. Biraz zamana ihtiyacım var içselleştirmem için ama gerçekten her şey daha eğlenceli olucak. Sağol Kirpi."

Selim - İstanbul


"Cidden, daha önce karşılaşsak olmazmıydı? :)"

Kürşat - Ankara


" Ekitabı az önce bitirdim. Keşke hiç bitmeseydi... Çok eğlendim, çok şey öğrendim. Ve sadece ekrana bakakaldım öyle. Kesinlikle harikaydı RicciOx"

Çetin - Aydın


"Çok kaliteli. Ve müthiş fikirlerin var. Bu bence büyük bir şans senden bunları öğrenebilmek."

Kazım - Yalova


"Öncelikle makalelerin çok ilgimi çekmişti, bir çok kitap okudum ama bir çoğundaki bilgiler makalelerin kadar etkileyici değildi. Dolayısıyla, seminere badığımızda hiç bir önyargım yoktu. Beklediğim gibi de oldu, kendimi şu an müthiş hissediyorum. Teşekkürler RicciOx."

Sinan - Ankara9 Ay Taksit Seçeneği - Anında Online Teslimat - Gece Saat 2 Bile Olsa Sipariş Verin

"BİR ERKEĞİN ÇEKİCİLİĞİNİ EN AZ %700 ARTIRMASI YİNE ONUN ELİNDEDİR. SADECE DOĞRU EĞİTİME İHTİYACI VAR"


SOSYAL İLETİŞİM SETİNİ NEDEN EDİNMELİSİN?


Çünkü adım adım bütün sosyal iletişim dinamiğini öğrenmiş olacaksın.

Çünkü bu sette var olan 70 TEN FAZLA ÖRNEK VE TEKNİK onlarca kez denenmiş, gözlemlenmiş, öğretilmiş ve KANITLANMIŞTIR.

Çünkü sosyal ortamlarda kendini çok daha dingin hissedecek ve kendini sorunsuz bir şekilde çok daha rahat ifade edebileceksin.

Çünkü insanlar sendeki değişimi anında fark etmeye başlayacaklar.

Çünkü sosyal iletişimi öğrenmek, sadece kadınlar konusunda değil özellikle iş hayatında da müthiş bir özgüven kazanmanı sağlayacak.

Çünkü hayatını çekici kılmanın yollarını kolayca öğreneceksin.

Çünkü sadece bilimsel verilerden değil aynı zamanda onlarca birebir örnekten oluşmaktadır. Böylece en hızlı şekilde kendi tarzını oluşturabileceksin.

Çünkü bu setle birlikte, benim yaşadığım usandırıcı tecrübeleri yaşamadan kendini geliştirebileceksin.

Çünkü kendi en iyi halin olmak senin elinde.

Çünkü Sosyal İletişim Seti hiç bir yerde bulamayacağın bilimsel veriler, kişisel tecrübe ve gözlemlerle donatılmıştır.

Çünkü geçici değil KALICI başarıyı öğreneceksin.

Çünkü bu seti dünyadaki başka hiç bir siteden indiremezsin.

Çünkü bu seti diğer bütün kitaplardan farklı kılan en önemli noktalardan bir tanesi de Hızlı Okuma ve Hafıza tekniklerinin kullanılmasına son derece müsait olmasıdır. Okunaklı harflerle yazılmıştır ve okunması çok pratiktir.

Çünkü "konsantre bilgi" tekniği sayesinde en kısa süre de en iyi bilgiyi elde edeceksin.

Çünkü kadınlarla sosyal iletişim konusunda vücut dili ve tonlama hakkında ki en iyi bilgilere ulaşmış olacaksın.

Çünkü çekiciliğini nasıl koruyabileceğin konusunda en iyi bilgilere ulaşacaksın.

Çünkü ister kredi kartı, ister banka havalesi ya da ister BKM Express yoluyla en kolay ve en güvenli şekilde sadece bir kaç dakika içinde sete sahip olabilirsin.

"SADECE KARAKTERİNLE, ANINDA ÇEKİCİLİK YARATMAK KONUSUNDAKİ EN GİZLİ SİLAHLARIMI 70' TEN FAZLA ÖRNEKLE ANLATIYORUM"


Sıkça Sorulan Sorular

Size nasıl güvenebilirim?

Bu şüpheni çok iyi anlıyorum. Bende bir siteden alışveriş yaparken güvenilirliğine çok dikkat ediyorum çünkü.

Öncelikle ödeme sayfalarımız internetin en büyük şirketlerininde kullandığı en güvenli ödeme şekli olan bankalar tarafından onaylanmış "3D Secure" koruması ile oluşturulmuştur. Alışveriş ile alakalı her konuda satış destek bölümümüz olan destek@karizmasirlari.com adresine yazıp (ya da sitedeki canlı destek düğmesine tıklayarak), hemen yardım alabilirsin. Geceler hariç 10 dakika içinde geri dönüş yaparlar.

Kısacası ödeme ve alışveriş güvenliği konusunda hiç bir sıkıntı yaşamayacaksın. Bunun için en son teknoloji araçları kullanıyoruz ve her zaman destek sağlıyoruz.

Aşağıdaki diğer soruları da okuduğunda güven konusunda aklında her hangi bir soru işareti kalmayacağına eminim. Başka soruların olursa alışveriş destek bölümümüze (destek@karizmasirlari.com adresine) her zaman yazabilirsin.Bu set benim işime yarıyacak mı?

Evet, bunu garanti edebiliyorum çünkü yayınlarımı kadınlar konusunda hem başlangıç hem ileri seviyede olanları düşünerek hazırladım ve yayınlarımı satın aldıktan sonra ki 15 gün boyunca bana eposta yoluyla aklına takılan her hangi bir şeyi de danışabileceksin. Ve skype seansımızda da anında yardımımı alabileceksin. Bu avantajları dünyadaki başka hiç bir sitede bulamazsın.

İstersen önce ücretsiz eposta kursuma başla. Bu ekursta paylaşacağım makalelerde anlattıklarımı dene. Makalelerimi beğendiysen, yayınlarıma bayılacaksın çünkü.Bana biraz pahalı geldi, daha ucuzunu bulamaz mıyım?

Öncelikle yayınlarımı her önüne gelenin okumasını istemiyorum. Sadece aşk hayatındaki sorunlarını kalıcı olarak çözmek isteyenler için hazırladım yayınlarımı.

Ayrıca internette araştırırsan ucuz setler de bulabilirsin belki bu konuyla alakalı ama 19 yıllık bir tecrübeyi ve sana setlerimde aktaracağım bilgi, tecrübe ve avantajları başka bir sitede bulamazsın. Uzmanlığından emin olmadığın birinden, sana vereceklerinin yeterli seviye de olmasını bekleme. Yayınlarımda doğal ve kalıcı çekicilik hakkındaki en iyi bilgileri ve teknikleri bulacağını garanti ediyorum.


Bu seti dışarıda bir mağaza da bulabilir miyim?

Hayır.

Bu seti sadece KarizmaSırları.com websitesinden edinebilir ve DAKİKALAR içerisinde okumaya başlayabilirsin. Ne dışarı çıkmana ne de günlerce kargo beklemene gerek yok.Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Her hangi bir kredi kartı, BKM Ekspress, banka havalesi ve PTT havalesi yoluyla alışveriş yapabilirsin. Ve her kredi kartına 9 ay taksit seçeneğimiz var. Aşağıdaki linkte bu seçenekleri görebileceksin aynı zamanda:
Yurtdışında yaşıyorum, bende satın alabilir miyim?

Evet, her türlü kredi kartı ya da havale yoluyla ödeme yapabilirsin. Hatta ülkeye göre farklı ödeme seçenekleride mevcut. Ödeme seçeneklerimizi satın alma sayfasında göreceksin zaten.


Bu set bana nasıl ve ne zaman ulaşır?

Yayınlarıma hem akıllı telefonundan hem de bilgisayarından 7 gün 24 saat istediğin zaman ulaşıp okuyabilirsin. Kredi kartı veya BKM Ekspres yoluyla satın alırsan ödemen biter bitmez sete ulaşacağın linkler destek bölümümüz tarafından gönderilecektir.

Havale/EFT ya da PTT havalesi yoluyla edinmek istersen 15 dakika sonra gönderilecektir.RICCI' ye Sorularımı Nasıl Danışabilirim?

Facebookta "Ricci Ox" ya da kirpi@karizmasirlari.com adresinden Ricci' ye ulaşıp aklına takılanları sorabilirsin.
SOSYAL İLETİŞİM EKİTABI VE YANINDA ÜCRETSİZ VERİLEN 13 BONUS MATERYAL

1. ÖZGÜVEN NASIL YANSITILIR E-KİTAPÇIĞI (30 TL DEĞERİNDE)
2. ÇEKİCİLİĞİ KORUMANIN YOLLARI E-KİTAPÇIĞI (20 TL DEĞERİNDE)
3. ESPİRİTÜEL ÖZGÜVEN SEMİNER DOKÜMANI (150 TL DEĞERİNDE)
4. 1 SAAT BİREBİR EĞİTİM SES KAYDI (97 TL DEĞERİNDE)
5. 30 GÜN ÜCRETSİZ EPOSTA DANIŞMANLIĞI (200 TL DEĞERİNDE)
6. 2 SAAT ÖZEL SKYPE SEANSI (140 TL DEĞERİNDE)
7. ÜCRETSİZ FACEBOOK PROFİL ANALİZİ (50 TL DEĞERİNDE)
8. TANIŞMA ANLARI SETİNDE %50 iNDİRİM
9. ONLİNE FLÖRT SETİNDE %50 İNDİRİM
10. İLERİDE ÇIKARACAĞIM YAYINLARDA %50 İNDİRİM
11. KİŞİYE ÖZEL EĞİTİMLERE KATILMA HAKKI
12. HAYAT BOYU ÜCRETSİZ GÜNCELLEMELER (140 TL DEĞERİNDE)
13. OLMUŞ ERKEĞİN YOLU EKİTABI (80 TL DEĞERİNDE)

Bu setle birlikte, çekicilik bilimi üzerine yüzlerce kişisel tecrübe, okuduğum onlarca kitap ve katıldığım onlarca seminer arasından kendime kattığım, kendi sistemimi oluşturduğum, son 19 yılımın SADECE İŞE YARAYAN bilgiler ve konseptlerle dolu bölümünü kendine katabileceksin.

Bundan başka kazanacakların her açıdan harika bir ilişki yaşamanın doğal ve kalıcı sırlarından çok daha fazlası olacak. Yakışıklı ya da zengin olmadan sadece KARAKTERİNLE nasıl her defasında ANINDA çekicilik oluşturabileceğini adım adım her yönüyle öğreneceksin. Böyle bir şeyin paha biçilemez olduğunun ben de farkındayım. Ama alelade bir kişisel gelişim seminerine katılmak bile ortalama 700 TL iken...
9 Ay Taksit Seçeneği - Anında Online Teslimat - Gece Saat 2 Bile Olsa Sipariş VerinSaygınlığımız Ve Güvenilirliğimiz En Önem Verdiğimiz Konudur. Bu Yüzden Türkiye' deki Bütün Bankalardan Onaylı OdaklıPazar Ödeme Sistemiyle Çalışıyoruz.

Ödeme sayfamız %100 güvenlidir. Özel https, 128 bit korumalı sayfalardır. Ödemeni her hangi bir kredi kartı, bkm express, banka havalesi ve PTT havale yöntemleriyle gerçekleştirebilirsin.

- Kargo bekleme derdi yok
- Ekstra her hangi bir masraf yok
- Evine bu alışverişle ilgili her hangi bir posta gönderilmeyecek, ödemen biter bitmez hemen sete ulaşabileceksin
- Evinin rahatlığında alışveriş yap

Soruların olursa bize destek@karizmasirlari.com adresinden ya da soldaki anında destek düğmesi aracılığıyla 7 Gün 24 saat ulaşabilirsin.

Gece saat 2 bile olsa sipariş verebilir ve bu seti bir kaç dakika içinde bilgisayarına indirmeye başlayabilirsin.


Dostun Ricci
Gizliliğiniz ve güvenliğinize çok önem veriyoruz. Bu konuda daha fazla bilgi için yukarıdaki "Gizlilik Politikası Ve Kullanım Koşulları" na tıklayınız. Bu sitede paylaşılan her şey Ricci' ye aittir ve tavsiye ve eğlence amaçlıdır. Her hakkı saklıdır 2018 KarizmaSirlari.com
İçeriğe dön